Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Springer Nature uruchamia swoje pierwsze wirtualne centrum na Targach Książki we Frankfurcie 2020
2020-09-30

Ponieważ Targi Książki we Frankfurcie nie odbywają się w bieżącym roku jako wydarzenie fizyczne, wydawnictwo Springer Nature uruchamia swoje pierwsze wirtualne centrum.

Po podjęciu decyzji z czerwca 2020 r. o nieobecności fizycznej na targach książki, zostało utworzone wirtualne stoisko Springer Nature Group @ Frankfurt Book Fair, aby zachować tradycję paneli dyskusyjnych na żywo na tematy branżowe i prezentacji książek, które są kluczowe dla fizycznego stoiska Springer Nature. Wirtualni goście otrzymają spostrzeżenia, informacje i zbiór wysokiej jakości treści, co stanowi uzupełnienie własnego podejścia cyfrowego Targów Książki we Frankfurcie po ogłoszeniu, że nie będą już organizować fizycznych targów.

W dniach 14-17 października 2020 r. centrum będzie gospodarzem wydarzeń na żywo, poświęconych codziennym tematom i trendom w branży wydawniczej i społeczności akademickiej, w tym transformacji cyfrowej, wpływie badań i sposobom, w jaki badania mogą pomóc w rozwiązaniu globalnych problemów, takich jak Covid -19. Wszystkie wydarzenia będą darmowe, a dedykowana galeria wideo pozwoli autorom prezentować i omawiać swoje nowe książki. Rejestracja na wydarzenia na żywo jest otwarta, a pierwsze autorskie filmy są już dostępne do obejrzenia na stronie internetowej.

Stoisko Springer Nature Group @ Frankfurt Book Fair można zwiedzać, a rejestrację na wydarzenia na żywo można dokonać na stronie https://group.springernature.com/gp/group/landing/frankfurt-book-fair-2020. Nagrania wszystkich wydarzeń na żywo Springer Nature i wszystkie inne treści pozostaną online po zakończeniu targów, aby umożliwić ludziom odwiedzanie i oglądanie ich w dogodnym dla nich czasie.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223