Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Reed Exhibitions ogłasza daty Londyńskich Targów Książki 2021
2020-11-05

Reed Exhibitions Reed Exhibitions ogłosiła daty Londyńskich Targów Książki (The London Book Fair - LBF) od 29 czerwca do 1 lipca 2021r. i wyznaczyła Andy'ego Ventrisa na nowego dyrektora Targów. LBF, który pierwotnie był zaplanowany na marzec 2021 r., został przeniesiony na czerwiec, aby zapewnić najlepszą możliwą okazję do stworzenia wydarzenia na żywo, podczas którego branża wydawnicza może ponownie nawiązać kontakt i prowadzić interesy.

Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w organizowaniu wydarzeń na całym świecie, nowy dyrektor LBF, Andy Ventris, jest utalentowanym liderem, który dołączył do Reed Exhibitions w 2013 roku i pracował dla niektórych kluczowych marek firmy. W związku z informacjami zwrotnymi od interesariuszy LBF pokazującymi, że 89% wystawców i 76% odwiedzających uważa, że ​​spotkania twarzą w twarz są niezwykle ważne dla biznesu, nowe czerwcowe terminy zostały wybrane zgodnie z obecnymi planowanymi w Wielkiej Brytanii harmonogramami wznawiania wydarzeń na dużą skalę.

Organizatorzy odbywających się w hali Olympia Targów ściśle współpracują z obiektem, aby zapewnić bezpieczne środowisko wydarzenia, które spełnia potrzeby odwiedzających i wystawców. Opracowano szereg środków dotyczących zdrowia, higieny i bezpieczeństwa, które zostaną przeanalizowane i wdrożone w miarę zbliżania się wydarzenia.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223