ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Flagowa seria OUP What Everyone Needs to Know® jest dostępna po raz pierwszy w jednej przestrzeni cyfrowej
2020-11-17

Oxford University Press (OUP) opublikował w Internecie ponad 100 tytułów z serii What Everyone Needs to Know®, dając czytelnikom dostęp do nich po raz pierwszy w jednej cyfrowej przestrzeni.

Nowa wersja online What Everyone Needs to Know® została zaprojektowana z myślą o użytkownikach: łatwe w użyciu narzędzia wyszukiwania i przeglądania umożliwiają naukowcom, wykładowcom i studentom szybkie znajdowanie potrzebnych im treści. Zintegrowana technologia ułatwia czytelnikom także udostępnianie precyzyjnych treści współpracownikom i studentom, ułatwiając dyskusje na seminariach i pobudzając pomysły na esej. Produkt cyfrowy nie ma okresu przydatności do spożycia, więc użytkownicy mogą wielokrotnie wracać do stron internetowych, rok po roku.

Seria What Everyone Needs to Know® to znany widok na bibliotecznych regałach, stanowiący elementarz dla studentów, odświeżacz wiedzy dla profesorów i przystępne wprowadzenie do danego tematu dla ciekawskich. Seria zawiera ponad sto tomów wyważonych i rzetelnych informacji dotyczących złożonych zagadnień z szerokiego zakresu dyscyplin, w tym tak różnorodnych, jak prawa zwierząt, internet rzeczy i szczepionki. Każda praca, napisana przez liderów w swojej dziedzinie, pomaga uczynić złożone zagadki zrozumiałymi, używając zwięzłego formatu pytań i odpowiedzi.

OUP zobowiązuje się do wspierania społeczności akademickiej, zwłaszcza studentów rozpoczynających karierę szkolną w tych trudnych czasach. Dostęp online do What Everyone Needs to Know® jest najnowszą inicjatywą cyfrową OUP i jest następstwem niedawnego rozszerzenia Oxford Scholarship Online, ponieważ OUP stara się zapewnić klientom dostęp do najlepszych współczesnych badań i bieżącej debaty w najwygodniejszy sposób.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223