ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wolters Kluwer publikuje Cannabis: A Handbook for Nurses
2021-01-10

Wolters Kluwer Health ogłosiło publikację Cannabis: A Handbook for Nurses - pierwszej medycznej książki o marihuanie napisanej specjalnie dla pielęgniarek. Książka dotyczy umiejętności i obowiązków pielęgniarskich w opiece nad konopiami indyjskimi, w tym fizjologii ludzkiego układu endokannabinoidowego, opieki nad konopiami indyjskimi w odniesieniu do określonych procesów chorobowych, historii konopi indyjskich, rzecznictwa i etyki, a także tajników dawkowania konopi indyjskich, metod dostarczania , skutki uboczne i nie tylko. Cannabis: A Handbook for Nurses został opublikowany w portfolio Lippincott.

Cannabis: A Handbook for Nurses
wspiera edukację pielęgniarek w zakresie opieki nad konopiami indyjskimi i służy jako źródło informacji dla wszystkich pielęgniarek zainteresowanych opieką nad konopiami indyjskimi, zapewniając przegląd sztuki i nauki pielęgniarstwa zajmującego się opieką nad konopiami indyjskimi z funkcjami, w tym studiami przypadków, objaśnieniami niezbędnej wiedzy z wyprzedzeniem ćwiczyć pielęgniarki dyplomowane (APRN) i quizy napisane w stylu National Council Licensure Examination (NCLEX). Książka odnosi się do wytycznych stworzonych przez Krajową Radę Państwowych Rad Pielęgniarek (NCSBN), wzywających wszystkich studentów pielęgniarstwa przed uzyskaniem licencji i zaawansowanej praktyki do szkolenia w zakresie medycznego stosowania konopi indyjskich.

Skupiając się na roli, jaką pielęgniarki odgrywają w opiece nad konopiami indyjskimi, podręcznik obejmuje takie tematy, jak: wyniki badań nad kannabinoidami; rola pielęgniarki w opiece nad pacjentami konopnymi; rola APRN i proces zapewniania opieki pacjentom z konopiami medycznymi; kwestie prawne i etyczne; i doświadczenie pielęgniarskie w świecie rzeczywistym.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223