ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Odżywianie zdrowia publicznego, aby stać się w pełni otwartym dostępem
2021-01-13
Czasopismo Public Health Nutrition (PHN) ma stać się w pełni otwartym dostępem od 1 stycznia 2022 r., Udostępniając go na stałe i bezpłatnie do czytania, pobierania i udostępniania na całym świecie.

Wydany przez Cambridge University Press w imieniu The Nutrition Society, PHN koncentruje się na poprawie zdrowia poprzez odżywianie i zapobieganie chorobom związanym z odżywianiem. Założona w 1998 roku, stanowi międzynarodowe, recenzowane forum dla badań, których celem jest zrozumienie przyczyn i rozwiązań problemów publicznych związanych z żywieniem na całym świecie.

Aby czasopismo nadal wspierało swoją szeroką i zróżnicowaną międzynarodową społeczność autorów, naukowcy z krajów rozwijających się będą otrzymywać automatyczne rabaty i zwolnienia z opłat za publikacje w oparciu o listę kwalifikacyjną Research4Life. Ponadto autorzy z instytucji objętych jedną z umów Open Access Read & Publish z Cambridge University Press będą mogli publikować bezpłatnie.

PHN dołączy do Gut Microbiome i Journal of Nutritional Science w ramach rosnącego portfolio Open Access z publikacji The Nutrition Society.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223