Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Springer Nature ulepsza serwis nature.com
2017-08-02

List wydawnictwa Springer Nature w sprawie zmian w serwisie nature.com

Odkąd nasze wydawnictwa się połączyły, tworząc Springer Nature, staraliśmy się zapewnić Państwu wysoki poziom obsługi, ale również to, że zauważalne będą ulepszenia w dostarczanych przez nas treściach i usługach.

W tym celu staraliśmy się opracować wspólną infrastrukturę serwisów Springer i Nature, w tym uaktualnioną witrynę internetową nature.com, w celu udostępnienia Państwu nowoczesnej platformy, wychodzącej naprzeciw potrzebom użytkowników, autorów i redaktorów.

Co się zmieniło i co się będzie zmieniać w naszym serwisie?

W ciągu ostatniego miesiąca zaczęliśmy przenosić kilka naszych czasopism na nową platformę. Warto zauważyć, że podczas gdy strony wyglądają inaczej, adresy URL nie są zmieniane, w związku z czym nie powinny wystąpić żadne przerwy w dostępie online.

Poniżej przedstawiamy nowe odsłony wybranych czasopism:

Nature Astronomy
Nature Ecology and Evolution
Przykład starej strony: Nature Immunology

To początek migracji wszystkich naszych czasopism z dotychczasowych systemów, platform i stylów na nową platformę z nowym wzornictwem. W najbliższych miesiącach kolejne nasze czasopisma będą się systematycznie przenosić na nową platformę.


Nowa stylistyka strony ma wiele zalet, m.in.:

Zaktualizowane, nowoczesne wzornictwo w całej witrynie dla ułatwienia nawigacji

Nowa funkcjonalność na stronach z artykułami polegająca na szybkim poruszaniu się między sekcjami artykułu lub wyświetlenia liczb w prawej kolumnie obok tekstu


Udoskonalona możliwość podkreślania fragmentów artykułów lub specjalnych informacji na stronie głównej czasopismaAutor, czytelnik i obsługa klienta są w centrum tego, co robimy - i nadal tak będzie. Wprowadzana zmiana pozwoli nam m.in.:

Szybciej publikować artykuły
Dostarczyć Państwu jednego systemu administacji, fakturowania i licencjonowania treści
Mamy nadzieję, że Państwa użytkownicy skorzystają z udoskonalonych przez nas usług. Prosimy o kontakt z nami w razie jakichkolwiek uwag lub pytań.


Z poważaniem,
Springer Nature

801 777 223