Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Journal of AOAC INTERNATIONAL przenosi się do Oxford University Press
2019-12-20
AOAC INTERNATIONAL ogłosił, że od 1 stycznia 2020r. Journal of AOAC INTERNATIONAL będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem Oxford University Press. Przeniesienie oferuje abonentom przyjazną dla użytkownika platformę internetową z ekskluzywnymi funkcjami, zniżki na książki Oxford University Press oraz sprawdzoną pomoc w przypadku zapytań i problemów subskrybenta. Oxford University Press zwiększy także widoczność czasopisma poprzez marketing strategiczny.

Oxford University Press ma dogłębne zrozumienie rynków globalnych i posiada zespoły na całym świecie, które rozumieją potrzeby każdego rynku i spełniają je, pomagając poszerzyć grono czasopism. Oczekuje się, że ten ruch zwiększy widoczność czasopisma zarówno globalnie, jak i lokalnie.

Oprócz nowej funkcjonalności użytkownika zapewnianej przez Oxford Academic Platform, wszystkie poprzednie wydania od czasu powstania czasopisma w 1915 roku będą dostępne do wyszukiwania i dostępne po raz pierwszy, kiedy integracja bazy danych zakończy się w kwietniu 2020 roku.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny komunikat prasowy (w języku angielskim).

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223