Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Royal Society of Chemistry prezentuje nowy tytuł open access
2020-02-06

Wydawnictwo Royal Society of Chemistry ogłosiło uruchomienie nowego czasopisma - Materials Advances - siostrzanej publikacji Journal of Materials Chemistry A, B oraz C. Nowy tytuł będzie darmowy do czytania i publikowania przez najbliższe dwa lata.

Materials Advances, który będzie czasopismem open access od samego początku, będzie publikować wysokiej jakości badania w szerokim zakresie materiałoznawstwa. Czasopismo dzieli redakcję z rodziną czasopism Journal of Materials Chemistry, umożliwiając spójny proces oceny. Umożliwia to również płynne i szybkie przenoszenie artykułów między czasopismami w rodzinie, dzięki czemu każdy z nich znajdzie się w odpowiednim magazynie.

Opłaty za przetwarzanie artykułów są uchylane do połowy 2022 r. Wspólnymi redaktorami naczelnymi są Anders Hagfeldt, z EPFL w Szwajcarii, Jeroen Cornellisen, z Universty of Twente w Holandii i Natalie Stingelin z Georgia Institute of Technology, USA.

Publikowane co miesiąc czasopismo przyjmie badania eksperymentalne lub teoretyczne, które dadzą nowe zrozumienie, zastosowania, właściwości i syntezę materiałów, w oparciu o treść materiałów już opublikowanych w portfolio czasopism Royal Society of Chemistry.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalny komunikat prasowy (w języku angielskim).
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223