Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


COVID-19: AIP Publishing umożliwia bezpłatny dostęp do treści w Scitation
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

AIP Publishing, niekomercyjny wydawca naukowy w dziedzinie nauk fizycznych, udostępnia bezpłatnie swoje treści naukowcom, których to dotyczy, aby wspierać globalne badania podczas pandemii COVID-19.

Naukowcy i studenci w dotkniętych regionach mogą teraz zarejestrować się na Scitation.org, aby aktywować bezpłatny dostęp do pełnego tekstu w tym okresie. Po umożliwieniu tego dostępu naukowcom w Chinach kilka tygodni temu, AIP Publishing rozszerza to rozwiązanie na naukowców z innych regionów, w których zamknięto instytucje akademickie i badawcze. Zapewni to, że naukowcy będą mieli dostęp do najnowszych treści bez zakłóceń.

AIP Publishing współpracuje z partnerami bibliotecznymi w celu ułatwienia dostępu swoim wykładowcom i studentom poprzez preferowane rozwiązania dostępu federacyjnego, takie jak Shibboleth i Open Athens. AIP Publishing ma aktywowany dostęp subskrybentów Campus Google Scholar (CASA) do obsługi dostępu poza kampusem i będzie pilotować Universal CASA do zdalnego dostępu na wielu urządzeniach.

AIP Publishing zobowiązało się do zapewnienia globalnym badaczom nauk fizycznych informacji, usług i wsparcia, których potrzebują, aby skutecznie pracować podczas tego przedłużonego okresu pobytu w domu.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223