Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
AAP zapewnia stronę z zasobami COVID-19, która przedstawia działania wydawców, aby pomóc społecznościom podczas pandemii
2020-03-30

COVID-19_OFFER_PL_1

Stowarzyszenie Wydawców Amerykańskich (Association of American Publishers, AAP) opublikowało centralną stronę zasobów COVID-19, która zawiera informacje o tym, co robią wydawcy, aby wspierać autorów, czytelników, badaczy, edukatorów, księgarzy i biblioteki podczas pandemii koronawirusa.

Publikacja opiera się na zasadzie transformacji. AAP stara się inwestować w autorów, promować edukację i łączyć czytelników z historiami i stypendiami, które je informują, inspirują i wzmacniają. Obecnie, gdy pandemia nadal zagraża życiu i zakłóca jego życie na niespotykaną dotąd skalę, sens wydawania jest jaśniejszy niż kiedykolwiek, a wydawcy przejmują swoje obowiązki wobec społeczeństwa, zauważa prezes i dyrektor generalny AAP Maria A. Pallante. Wydawnictwa komercyjne, organizacje non-profit i prasy uniwersyteckie pracują nad rozwiązaniem kryzysu, a wielu wydawców tworzy specjalne programy, elastyczne licencje i inne inicjatywy mające na celu zachęcanie do czytania, uczenia się i handlu.

Inicjatywy te obejmują oferowanie bezpłatnych cyfrowych materiałów edukacyjnych, rozwijanie potężnych platform do opowiadania historii do ogólnego użytku publicznego oraz udostępnianie bezpłatnie czasopism naukowych i medycznych dotyczących koronawirusa naukowcom i lekarzom znajdującym się na pierwszej linii pandemii.

Witryna COVID-19 AAP będzie stale aktualizowana w miarę dostarczania dodatkowych informacji.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223