Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Wykorzystaj w pełni zasoby video OVID
2020-03-31

Ovid TechnologiesWykorzystaj w pełni zasoby video OVID!


Niezależnie od tego, czy szukasz więcej informacji na temat przeprowadzania podstawowego wyszukiwania, czy też przeglądania i interpretacji wyników, te dedykowane filmy odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania użytkowników i przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces.


Przykład prostego wyszukiwania

Ten film pokazuje, jak wybrać bazę danych, przeprowadzić podstawowe wyszukiwanie, zastosować filtry i ograniczenia oraz przejrzeć wyniki wyszukiwania.

TipsOnUsingOvidVideo1.png

Wskazówki korzystania z Pomocy Ovid

W tym filmie wyjaśniono, jak uzyskać dostęp do Pomocy Ovid, jak się po niej poruszać, jak wyszukiwać tematy i jak je drukować.

WhatIsDatabaseVideo.png

Co to jest baza danych

Ten film wyjaśnia, czym jest baza danych i jak jest zbudowana, ponieważ pomaga to zbudować, wykonać i zinterpretować wynik wyszukiwania.

UnqualifiedSearches1.png

Wyszukiwanie niekwalifikowane

W tym filmie wyjaśniono różnicę między wyszukiwaniem niekwalifikowanym i kwalifikowanym, jakie pola są domyślnie wyszukiwane, czym są pola wielofunkcyjne „.mp”, dlaczego uruchamiane są wyszukiwania niekwalifikowane oraz gdzie można znaleźć więcej informacji na temat pól wielofunkcyjnych. 

DatabaseFieldsVideo1.png

Przewodnik po bazach danych

W tym filmie wyjaśniono, jakie informacje lub tematy znajdują się w każdej bazie danych, jakie pola znajdują się w każdej bazie danych, jakie pola są domyślnie wyszukiwane w wyszukiwaniu słów kluczowych oraz kto stworzył każdą bazę danych. 

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, napisz do nas:

[email protected]

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223