Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Wiadomość od Society for Industrial and Applied Mathematics
2020-04-03

COVID-19_OFFER_PL_1

W tym niespotykanym czasie my w SIAM (Society for Industrial and Applied Mathematics) chcemy przesłać nasze najlepsze życzenia bibliotekarzom instytucjonalnym w naszej społeczności i wszystkim w waszych sieciach. Nasi pracownicy są w domu i ciężko pracują, aby zapewnić wysoki poziom zapewnianego przez nas wsparcia.

Aby informować bibliotekarzy, dzielę się kluczowymi krokami podjętymi przez SIAM w odpowiedzi na epidemię COVID-19, która może Cię zainteresować -

1) DARMOWA treść:
• Kolekcja epidemiologiczna SIAM, poświęcona modelowaniu chorób, pandemii i szczepionkom, jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich przez jeden rok: https://epubs.siam.org/page/EpidemiologyCollection. Udostępnij ten ważny zasób swoim badaczom i studentom.
• SIAM Journal on Mathematics of Data Science (epubs.siam.org/simods) jest nadal swobodnie dostępny w tym roku podczas wprowadzającego okresu wprowadzenia.
2) Dostępne opcje zdalnego dostępu - oferujemy nieograniczoną liczbę jednoczesnych użytkowników przez VPN lub proxy; inne opcje zdalnego dostępu obejmują Shibboleth, tokeny dostępu i CASA Google Scholar (dostęp dla aktywowanych subskrybentów Campus). Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby dotyczące zdalnego dostępu, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected], a my będziemy z Tobą współpracować.
3) Okres karencji dla przedłużeń przedłużony do końca maja 2020 r., Aby pomóc w utrzymaniu bezproblemowego dostępu dla twoich klientów. Prosimy jednak o jak najszybsze przetworzenie odnowienia SIAM. Jako społeczeństwo non-profit okres ten jest szczególnie trudny dla SIAM i mamy nadzieję, że w tym czasie będziemy mogli liczyć na wsparcie naszych klientów instytucjonalnych.
4) Najnowsze aktualizacje SIAM dostępne na go.siam.org/COVID19, szczególnie w przypadku odwołań / przełożeń konferencji.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223