Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Cochrane wprowadza na rynek nowy Rejestr Badań COVID-19
2020-04-08

COVID-19_OFFER_PL_1

Cochrane ogłosił uruchomienie Rejestru Badań OVID-19 - punktu kompleksowej obsługi badań podstawowych nad COVID-19. Rejestr wspiera szybką syntezę dowodów przez wszystkich systematycznych producentów przeglądów, w tym prace Cochrane'a nad szybkimi recenzjami COVID-19. Rejestr pomaga systematycznym recenzentom ustalać priorytety tematów, identyfikować dostępne dowody i tworzyć pilnie potrzebne recenzje dla pracowników służby zdrowia z pierwszej linii, decydentów ds. Zdrowia publicznego i zespołów badawczych opracowujących nowe interwencje terapeutyczne, diagnostyczne i zapobiegawcze dla COVID-19.

Nowy rejestr badań COVID-19 będzie stale aktualizowany o badania na ludziach dotyczące COVID-19. Jest to najnowsza inicjatywa Cochrane, globalnej sieci naukowców zajmujących się zdrowiem, produkująca trafne, aktualne i aktualne wyniki badań naukowych w odpowiedzi na COVID-19.

W ciągu kilku tygodni od uruchomienia rejestr badań COVID-19, który już składa się z ponad 1200 badań, zostanie opracowany z większą liczbą referencji do badań z dodatkowych źródeł, w tym z dodaniem metadanych PICO w celu zwiększenia wykrywalności badań w rejestrze. Opracuje również nowe funkcje, takie jak alerty nadzoru, aby pomóc w identyfikacji dowodów wynikających z rosnącej globalnej reakcji na trwające badania zdrowotne dotyczące COVID-19.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223