Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Informa Pharma Intelligence uruchamia bezpłatny hub treści COVID-19
2020-04-09

COVID-19_OFFER_PL_1

Informa Pharma Intelligence ogłosiła uruchomienie bezpłatnego centrum koronawirusowego (COVID-19/SARS-CoV-2), którego celem jest dostarczanie kluczowych informacji związanych z globalną epidemią wirusów, w tym krajobrazy badań i rozwoju oraz badań klinicznych, wiadomości i wydarzenia rynkowe potencjalne terapie i szczepionki. Witryna z treściami jest dostępna dla wszystkich konsumentów, a dane będą codziennie aktualizowane automatycznie, aby zapewnić konsekwentną aktualizację i wiarygodność ustaleń.

W tym naprawdę niespotykanym czasie niepewności i zmartwień dla ludzi na całym świecie, wiarygodne dzielenie się informacjami jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Pharma Intelligence jest wyjątkowo wyposażona, aby nie tylko zapewniać dokładne i aktualne informacje na temat wydarzeń informacyjnych związanych z COVID-19, ale także dostarczać dane i analizy badań klinicznych, rurociągów i wydarzeń rynkowych z całej gamy produktów dla tych osób którzy najbardziej tego potrzebują.

Ta bezpłatna strona zawiera mnóstwo przydatnych, pomocnych treści na temat COVID-19 z pakietu produktów firmy, w tym: Podział danych, Coronavirus TV, Wiadomości i statystyki, Podcasty i Zasoby.

Data Breakdowns to interaktywny pulpit nawigacyjny zapewniający podsumowania na wysokim poziomie rurociągów, badań klinicznych, wydarzeń rynkowych i katalizatorów, a także najnowsze artykuły związane z opracowywanymi terapiami i szczepionkami COVID-19. Coronavirus TV zawiera zbiór codziennych krótkich filmów wyjaśniających analizujących migawki z globalnej działalności badawczej w ciągu 5 minut lub krócej. Pakiet News and Insights zawiera zbiór kluczowych artykułów analizujących wiadomości i aktualizacje zaczerpnięte z portfolio Insights firmy Pharma Intelligence, w tym Scrip, Pink Sheet, Medtech Insight, In Vivo, HBW Insight i Generics Bulletin. Podczas gdy pakiet Podcasts zapewnia podcasty związane z Coronavirus od zespołów ds. Treści Pharma Intelligence, zasoby zapewniają dodatkowe przydatne treści, takie jak wyselekcjonowane pakiety artykułów, infografiki, seminaria internetowe i filmy.

Ponadto dla wykwalifikowanych klientów i partnerów Informa dostępne jest niepubliczne, bardziej szczegółowe rozwiązanie analityczne Coronavirus. Osoby zainteresowane dostępem do tej wersji mogą bezpośrednio skontaktować się z Informa Pharma Intelligence pod adresem: https://pharmaintelligence.informa.com/contact/contact-us.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223