Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


IET udostępnia wyniki badań związanych z COVID-19, aby wesprzeć naukowców w walce z wirusami
2020-04-20

COVID-19_OFFER_PL_1

The Institution of Engineering and Technology (IET) uruchomił bezpłatny dostęp do badań w obszarach związanych z COVID-19, wirusami oddechowymi, respiratorami i elementami respiratora, aby pomóc w kierowaniu wysiłkami badawczymi w walce z globalną pandemią.

Dzięki zestawieniu odpowiednich treści z całej kolekcji czasopism IET oraz streszczeń i indeksu Inspec, a także odpowiednich wyszukiwanych haseł i kodów klasyfikacyjnych, badacze mogą teraz uzyskać dostęp do szeregu tematów związanych z rozwiązaniami technologicznymi przeciwko wirusowi. Badacze mogą również znaleźć obszary i tematy związane z ich początkowym wyszukiwaniem, umożliwiając im dostęp do informacji, których pierwotnie nie rozważali lub nie znaleźli.

Inspec - znana na całym świecie baza streszczeń i indeksów IET dla fizyki, elektroniki, informatyki i inżynierii - nie przypomina żadnego innego źródła indeksowania, ponieważ jest kuratorowana przez naukowców, w przeciwieństwie do sztucznej inteligencji. Stanowi to nieocenione źródło badań, które są zatwierdzane przez ekspertów.

Zainteresowane strony mogą odwiedzić stronę  https://www.theiet.org/publishing/access-to-covid-19-related-research/, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać dostęp do treści badań.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223