Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Academic Emergency Medicine i Wiley oferują pełny dostęp do internetowej kolekcji przełomowych badań nad COVID-19
2020-04-27

COVID-19_OFFER_PL_1

Academic Emergency Medicine (AEM), miesięcznik Society for Academic Emergency Medicine, we współpracy z Wiley Publishing, szybko publikuje zgłoszenia związane z COVID-19 i udostępnia najnowsze, najbardziej odpowiednie badania w łatwej w obsłudze, swobodnie dostępnej kolekcji artykułów online. Posunięcie to ma ułatwić szybkie rozpowszechnianie badań nad COVID-19.

Na dzień dzisiejszy kolekcja składa się z następujących artykułów: Wczesne auto-wymowy u obudzonych, niezaintubowanych pacjentów w oddziale ratunkowym: Doświadczenie pojedynczego ED podczas pandemii COVID-19; Porównywanie systemów szybkiego punktowania w przewidywaniu śmiertelności chorych krytycznie chorych z nową chorobą koronawirusa; Zawierające COVID-19 w pogotowiu: Rola lepszego wykrywania przypadków i segregacji podejrzanych przypadków; Krytyczny wskaźnik COVID: wskaźnik infekcji personelu ED; Starsi studenci medycyny w odpowiedzi COVID-19: okazja do bycia proaktywnym; COVID-19: Rozważania singla ortopedycznego w Singapurze w oddziale ratunkowym; Nagłe zarządzanie zapobieganiem i kontrolą nowego zapalenia płuc koronawirusa w wyspecjalizowanych oddziałach szpitala; oraz Plan zarządzania kryzysowego w szpitalach podczas epidemii COVID-19.

Ostatecznie zredagowane wersje rekordu pojawią się w Internecie oraz w przyszłych wydaniach cyfrowych czasopisma Academic Emergency Medicine. Nowe badania zostaną dodane do kolekcji, gdy tylko zostaną zaakceptowane i dostępne. Aby zobaczyć najnowsze badania COVID-19 z AEM, odwiedź: https://onlinelibrary.wiley.com/journal/15532712/covid19.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223