Księgarnia naukowa
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Wydawcy udostępniają darmowe zasoby na czas epidemii


Molecular Biology and Evolution przechodzi na model otwartego dostępu
2020-09-02

Oxford University Press (OUP) i Society for Molecular Biology and Evolution (SMBE) ogłosiły, że czasopismo Molecular Biology and Evolution (MBE) stanie się w pełni otwartym dostępem od stycznia 2021 r. wraz z publikacją tomu 38. Jest to ekscytujące nowe przedsięwzięcie dla czasopisma, które od dawna jest jednym z wiodących miejsc wydawniczych w swojej dziedzinie.

Od swojego powstania w 1983 roku, MBE znajduje się w czołówce wiedzy, gdzie spotykają się ewolucja i biologia molekularna, publikując wysokiej jakości nauki z całej dziedziny. Przejście do otwartego dostępu jeszcze bardziej zwiększy zasięg wiodących w dyscyplinie badań opublikowanych w czasopiśmie i zapewni, że czasopismo utrzyma swoją silną pozycję w świecie badań biologicznych.

Od 1 stycznia 2021 r. wszystkie artykuły opublikowane w czasopiśmie będzie można czytać online bez prenumeraty. Wszystkie artykuły przyjęte do publikacji od 1 sierpnia 2020 będą publikowane w otwartym dostępie.

Więcej informacji na temat ważnych badań opublikowanych przez MBE można znaleźć na stronie https://academic.oup.com/mbe.

Dostarczone przez  Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223