ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Oxford University Press dodaje setki nowych tytułów do Oxford Scholarship Online
2020-11-16

Oxford University Press (OUP) dodał setki nowych tytułów do Oxford Scholarship Online. Te tytuły dołączają do ogromnej biblioteki online OUP, po raz pierwszy dając użytkownikom cyfrowy dostęp do ważnych prac naukowych.

Oxford Scholarship Online łączy wiodące na świecie stypendium OUP z łatwą w użyciu platformą internetową, która pomaga naukowcom w prowadzeniu przełomowych badań, gdziekolwiek się znajdują. W listopadzie 2020 roku OUP rozszerza aktualną ofertę online o ponad 600 prac z istniejących publikacji w siedmiu nowych modułach Oxford Scholarship Online: archeologia, chemia, medycyna kliniczna i pokrewne nauki o zdrowiu, informatyka, nauki o ziemi i geografia, edukacja i nauki o środowisku. Prace o kluczowym znaczeniu po raz pierwszy będą dostępne w wersji cyfrowej, pomagając studentom i pracownikom akademickim w przeglądaniu badań naukowych z dowolnego miejsca na świecie.

Dostęp cyfrowy stał się ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, ponieważ ograniczenia Covid-19 pozbawiły badaczy możliwości przeglądania półek bibliotecznych i osobistego przeglądania stron. Niedawny raport OUP na temat losów monografii akademickiej w środowisku cyfrowym ujawnił, jak wielu naukowców domaga się umieszczenia online solidnych prac stypendialnych we w pełni funkcjonalnych formatach, a Oxford Scholarship Online oferuje studentom, naukowcom i pracownikom akademickim szansę, aby zapoznać się ze światowej sławy akademicką listą publikacji za pośrednictwem łatwo dostępnej platformy.

OUP jest zaangażowany we wspieranie społeczności akademickiej w trudnych czasach, a wkrótce pojawi się więcej inicjatyw cyfrowych. Planowane jest również dodanie nowych tytułów do modułów w Oxford Scholarship Online w miarę ich publikacji oraz digitalizację dalszych istniejących treści w późniejszym okresie 2020r.

Dostarczone przez Scope e-Knowledge Center.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.
Strony www Białystok Warszawa
801 777 223