ABE-IPSABE HOLDINGABE BOOKS
English Polski
Dostęp on-line

Aktualności

0.00 PLN
Schowek (0) 
Schowek jest pusty
Nowa generacja cyfrowej platformy Connect i systemów zarządzania nauczaniem od McGraw Hill
2021-07-08

McGraw Hill ogłosił kompleksową aktualizację architektury cyfrowej, która jest podstawą bezproblemowej integracji firmy z powszechnie używanymi systemami zarządzania nauką (LMS), takimi jak Blackboard Learn i Ultra, Instructure Canvas, D2L Brightspace, Moodle i innymi. Uaktualnienie jeszcze bardziej ułatwi dziesiątkom tysięcy instruktorów i milionom uczniów, którzy korzystają z McGraw Hill Connect® i ALEKS®, dostęp do cyfrowych materiałów szkoleniowych i zadań za pośrednictwem LMS. Administratorom LMS na kampusach uniwersyteckich będzie również łatwiej zarządzać.

Zaktualizowana architektura zorientowana na usługi, zaprojektowana specjalnie z myślą o zgodności z najnowszymi i najbardziej rygorystycznymi standardami IMS Global LTI® AdvantageC dla integracji ed-tech, certyfikowana przez IMS Global, będzie pilotażowa tego lata, a następnie udostępniona szerzej milionom użytkowników w 2022 roku.

Aby zapewnić jak najpełniejsze wykorzystanie LTI Advantage, McGraw Hill zlecił niezależny przegląd w celu oceny pracy. Unicon, firma konsultingowa zajmująca się edukacją cyfrową, posiadająca wiodącą w branży wiedzę specjalistyczną w zakresie wdrażania LTI, przeprowadziła badanie programu, które obejmowało przegląd kodu źródłowego, spotkania z programistami i liderami McGraw Hill oraz uważne przeczytanie całej dokumentacji dotyczącej integracji i wsparcia materiały. Wyniki pokazały, że przyjęcie i przestrzeganie przez McGraw Hill standardów LTI znacznie przewyższa możliwości innych platform na rynku.

Wykorzystując usługi LTI Advantage, McGraw Hill redefiniuje oczekiwania klientów w zakresie w pełni zintegrowanego środowiska nauczania i uczenia się, oferującego bezproblemowe przemieszczanie się między dowolnym LMS zgodnym z LTI lub cyfrowym narzędziem edukacyjnym a cyfrową platformą edukacyjną McGraw Hill’s Connect. Użytkownicy będą chronieni dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu i prywatności uczniów, jednocześnie ciesząc się bardziej płynnym działaniem, które zapewnia większą elastyczność dzięki wzorcom interoperacyjności zdefiniowanym przez IMS Global.

Podczas pandemii COVID-19 korzystanie z platformy McGraw Hill’s Connect znacznie wzrosło dzięki ponad 6 milionom aktywacji studentów na całym świecie w zeszłym roku.

Kliknij tutaj, aby przeczytać oryginalną informację prasową.

Strony www Białystok Warszawa
801 777 223